ANTALYA KAŞ YENİKÖY BÜYÜK ASAS YAYLASI KİRALIK ARSA TİNY

  Proje Ön Başvuru Formu


  Bu proje ile ilgili parselinizi buradan rezerve edebilirsiniz. Rezervasyon Bedeli ödeyerek sıralamaya girebilirsiniz. (

  Zorunlu değil )

  Ödeme Linkiniz

  Ödeme Durumu

  Antalya Kaş Projesi

  Antalya, Kaş ilçesinde bulunan Yeniköy köyü yakınlarında Büyük Asas Yaylası bulunmaktadır. Bu yayla, doğal güzellikleri ve yürüyüş rotaları ile ünlüdür.

  Bu güzel yerde 40 adet tiny house’u ve 4715 m2 arazisi ile misafiri barındıracağımız bu köyde cafe restorant ,güvenlik sosyal alanlarla doğanın kucağında müthiş bir keyf yaşayacaksınız.

  yıllık olarak kiralayacağınız köyümüze bizden tiny house alacak olan misafirlerimiz hem tatil yapacak hem kullanmadığı zamanlar isterse bizim aracılığımz ile kiraya vererek ciddi bir gelir sağlayacaklar.

  Büyük Asas Yaylası, deniz seviyesinden yaklaşık 1500 metre yükseklikte yer almaktadır ve Toros Dağları’nın muhteşem manzarasına sahiptir. Yaylada birçok yürüyüş rotası bulunmaktadır ve doğa yürüyüşü yapmak isteyenler için harika bir seçenektir.

  Ayrıca, yaylada kamp yapmak isteyenler için de uygun alanlar bulunmaktadır. Burada doğal yaşamı ve doğanın güzelliklerini keşfedebilirsiniz.

  Büyük Asas Yaylası, Kaş ilçesine yaklaşık 40 kilometre uzaklıktadır. Antalya’ya 200 kilometre uzaklıktadır ve genellikle araçla veya tur şirketleri ile ziyaret edilmektedir.

   

  Paylaş :

  tr_TRTurkish