0

Search

ALANYA TİNY HOUSE KÖYÜM DEREGÖZÜ PROJEMİZ

ALANYA TİNY HOUSE KÖYÜM DEREGÖZÜ PROJEMİZ

Alanya Goosmart Tiny house köyüm projemiz 16 dönüm arazi üzerine kurulmuş, yüksek rakımda deniz gören güzel bir coğrafyadadır. Kiralık olarak vericeğimiz parsel adeti 70 ‘dir. Tinyhouse’nuzu bizden alacağınız bu projemiz cafe restaurant 7/24 güvenlik hizmetleri ile donatılmıştır.

Alanya’nın 30-35 km. kuzeyinde, Torosların sırtına kurulmuş çam ağaçları arasında uzanan keskin virajlı bir yolla ulaşılan bir yazlık şehirdir. Karamanoğulları zamanında Hurşitler Mahallesi adıyla Mahmutseydi Köyüne ait olduğu bilinmektedir.
Dereköyü etrafı dağlarla çevrili, yamaçlara serpilmiş küçük küçük yerleşim birimlerinden oluşmuştur. Tam ortasında Kargı Çayının çıktığı yer olan Deregözünde alabalık yetiştirilmektedir. Köyün üzümü, inciri, pekmezi ve pestili çok meşhurdur. Yazın nüfusu çok artmaktadır.

Antalya, Türkiye’de bulunan bir tatil bölgesi olarak bilinir ve son yıllarda tiny house konsepti de burada popüler hale gelmiştir. Tiny house’lar, küçük boyutlu evlerdir ve sadece temel ihtiyaçları karşılayacak kadar alan sunarlar. Bu nedenle, minimalist yaşam tarzını benimseyenler ve doğayla iç içe olmak isteyenler tarafından tercih edilirler.

Fiyatlandırma :
12.000₺

DİĞER PROJELERİMİZ

HİZMETLERİMİZ

Ürün sepetinize eklendi

PROJE ÖN BAŞVURU FORMU

Ödeme Linkiniz: https://www.paytr.com/link/mENm2Qb

Lütfen bilgileri eksiksiz ve doğru giriniz!