0

Search

CUMAYERİ SIRTPINAR TİNY HOUSE YAŞAM KÖYÜ

CUMAYERİ SIRTPINAR TİNY HOUSE YAŞAM KÖYÜ

Goosmart Tiny House Cumayeri,Sırtpınar köyüm projemizde 50 adet 100m2 den oluşan kiralanabilir Tiny house alanları bulunmaktadır. Tinyhouse’nizi bizden aldığınızda bu imkanlara sahip olacaksınız. Köyümüzde çadır kamp alanları cafe restaurant, köy pazarı 7/24 güvenlik hizmetleri bulunmakta olup ulaşımı kolay aktiviteleri yüksek bir bölgedir. Cumayerini yüksekten gören köyümüz geceleri gündüzleri ayrı güzellikte bir manzaraya sahiptir.

Cumayeri, Türkiye’nin Düzce iline bağlı bir ilçe ve doğal güzellikleriyle ünlü bir bölgedir. Cumayeri Sırtpınar Tiny House Yaşam Köyü de bu bölgede yer alan ve tiny house konseptiyle tasarlanmış bir tatil köyüdür.

Sırtpınar Tiny House Yaşam Köyü, ormanlık bir alanda yer alır ve doğa ile iç içe bir tatil deneyimi sunar. Köyde yer alan tiny house’lar, geniş pencereleri sayesinde doğal ışığı içeri alır ve iç mekanın daha ferah görünmesini sağlar. Aynı zamanda, ahşap dokusu ile doğal bir atmosfer oluşturur.

Köyde yer alan tiny house’lar, tek kişilik veya çift kişilik seçenekleri ile aileler için daha büyük boyutlarda evler sunar. Her tiny house, temel ihtiyaçları karşılayacak şekilde tasarlanmıştır ve modern olanaklarla donatılmıştır.

Arazi Bilgileri :

50 adet 100 m2

Fiyat :
Kiralık 5000₺

DİĞER PROJELERİMİZ

HİZMETLERİMİZ

Ürün sepetinize eklendi

PROJE ÖN BAŞVURU FORMU

Ödeme Linkiniz: https://www.paytr.com/link/mENm2Qb

Lütfen bilgileri eksiksiz ve doğru giriniz!