0

Search

AYVALIK CUNDA KÖYÜM SATILIK TİNYHOUSE PROJESİ

AYVALIK CUNDA KÖYÜM SATILIK TİNYHOUSE PROJESİ

Ege’nin en etkileyici coğrafyasında, doğal güzellikleriyle kendini herkese hayran bırakan Ayvalık’ta; Cunda Adası’nda tarihi taş binaların yanında panoramik manzarasıyla, çeşitli konaklama seçenekleriyle ; Arnavut kaldırımlı dar sokakların, özgün mimari, gastronomi, zeytinyağı, taze organik ürünler, mezeler, deniz mahsülleri, doğa ve denizle buluştuğu yerde sizleri huzurlu, gastronomic, tarih ve kültürle iç içe bir yolculuğa çıkartıyoruz. Ege’nin insana sunduğu tüm nimetlerin buluştuğu Ayvalık kutsal kitaplarda hayat ağacı, mitolojide ölümsüzlüğün simgesidir.

Ayvalık, Akdeniz kültürünün gastronomi hazinesine sahip önemli noktalarından birisi olarak kabul edilir. Coğrafi ve çevre koşulları ile Kuzey Ege Bölgesi, Akdeniz mutfak  kültürünün yaşatıldığı ender yerlerden biridir. Kuzey Ege mutfağı, bol sebzeli ot yemekleri, doğal sebze-meyveleri, mezeleri, çeşitli deniz mahsulleri, hamur işleri, süt ürünleri, zeytin-zeytinyağı, üzüm-şarap üretimiyle dikkat çekmektedir.

Kendine özgü ve farklı yemek kültürünü birleştiren Ayvalık mutfağının gastronomi  turizmi alanında zengin bir potansiyele sahiptir. Ayvalık, sahip olduğu kültürel ve doğal yapısı ile bölgenin ve Türkiye’nin önemli  turizm merkezlerinden biridir. Özellikle büyük metropollere ulaşım kolaylığı nedeni ile iç turizmde tercih edilen Ayvalık, sadece yaz aylarında değil, sezon dışında da hafta sonu turlarında önemli bir yere sahiptir.

DİĞER PROJELERİMİZ

HİZMETLERİMİZ

Ürün sepetinize eklendi

PROJE ÖN BAŞVURU FORMU

Ödeme Linkiniz: https://www.paytr.com/link/mENm2Qb

Lütfen bilgileri eksiksiz ve doğru giriniz!