Search

BALIKESİR KARAOĞLANLAR’DA EKOLOJİK KÖY PROJESİ

BALIKESİR KARAOĞLANLAR’DA EKOLOJİK KÖY PROJESİ

Ekolojik Köy Projemiz Balıkesir ili Havran İlçesi Karaoğlanlar Mahallesi’nde yeralmaktadır. Toplam Ham arazimiz 40 bin 425 m2 dir. Projemiz imar çalışmaları taslak planda yola terkten sonra Ham arsa 39 bin 524 m2 imar alanı yeralmaktadır. Ekolojik Köy projemizde Toplam inşaat alanımız 3 bin 952 m2 dir. Ekolojik Köy için imara açma çalışmalarında %30 organik tarım alanı ayırmak zorunludur. Ayrılan bu alanlar toplam inşaat alanından düşülmemektedir.  Satışa sununacağımız 88 adet tiny house parseli  fırsattır projede 28 m2 tinyhouse dahil 290 net m2 390 mt2  arsa ile beraber  verilecek %60 peşin ve 12 ay taksitle özel bir kampanya ile verilecektir.

KARAOĞLANLAR EKOLOJİK KÖY PROJEMİZDE 44 ADET İMARLI ARSA 

Karaoğlanlar Ekolojik Köy Projemizde 88 adet 250  m2 ile 976 m2 imarlı arsa üretebiliyoruz. Arsa yatırımcıları açısından projemiz Altın Yumurtalayan Tavuk misali kazandıracaktır. Ekolojik Köy Projemizi 88 kişiye Ekoturizm Konut amaçlı arsa ibaresi ile satışını gerçekleştirebilirsiniz.

Arsa yatırımcılarının gözdesi Ekolojik Köy Projeleri depremden sonda büyük atak yapmış durumdadır. Her zaman Ekolojik Köy Projeleri 1 e 10 bazen 1 e 30 ‘a kadar kazandırmaktadır.

Karaoğlanlar Ekolojik Köy Projemize Talip Olan Arsa yatırımcımız bu projeyi satın aldığında toplam kazancını kaba taslak şöyle hesaplayabiliriz. Ekolojik Köy Projemizde Toplam İmar Parseli sayısı 44 adettir. Her imar parseli 750 bin türklirasından çok hızlı bir şekilde satmak mümkündür. Arsa yatırımcımız bu projemizden 33 milyon Türklirası kazanç sağlayacaktır. Aynı zamanda Projemizin IPARD III üzerinden 500 bin Euro hibe desteği vardır. Projemizi satın alan Arsa yatırımcılarımızın aynı zamanda IPARD III hibe projelerini de takip etmekteyiz.

POJEMİZİN ELEKTRİK, SU SORUNU YOKTUR.

Karaoğlanlar Ekolojik Köy Projesi imar ve alt yapı taslak çalışmaları bitmiş, Ön izinleri alınmış, Arsa yatırımcısına proje kapsamında satışı gerçekleştirilecektir. Projemizi bugün satın alan arsa yatırımcımızın 1 hafta içinde parsel kazıklarını çakıp, imar parsellerinin yerini belirleyebiliriz. Arsa yatırımcımız projemiz devam ederken talep toplayabilir ve satış hizmetlerini verebilir.

KARAOĞLANLAR EKOLOJİK KÖY PROJESİ ENDEMİK BİTKİ TÜRÜ VE KARMA ORMAN YAPISI İLE DİKKAT ÇEKİYOR.

Karaoğlanlar Ekolojik Köy Projesi kendine özgü endemik bitki türlerinin ve karma orman yapısı barındırmaktadır. Projemiz temiz havası , Bol oksijeni ve yazın klima etkisi ile rahat bir yaşam alanı sunacaktır. Ulaşımı tamamen asfalt yoldur. Kocaseyit Havalimanı’na inen müşteriniz 25 dakika içinde hiç toprak yola uğramadan yerleşim alanı içinden geçmeden Ekolojik Köyü’ne ulaşabilecektir. Asfalt yol gayet bakımlı ve stabildir. Arazimizin Elektirik ve su sorunu kesinlikle yoktur. Proje alanımızın için şaşal su seviyesinde içilibilir su çıkmaktadır. BASKİ işletmesinin trafosu projemizin köşe parseline 50 m uzaklıktadır. Tüm imar parsellerimizin kısa zamanda yolu açılıp, Elektrik verme imkanı olacaktır. Su ihtiyacı projemizin jeoteknik etüt raporu hazırlanırken sondaj ile karşılanacaktır. Projemiz gerekli imar izinleri için hazır halde olup, yatırımcısını beklemektedir.

DİĞER PROJELERİMİZ

HİZMETLERİMİZ

Ürün sepetinize eklendi

PROJE ÖN BAŞVURU FORMU

Ödeme Linkiniz: https://www.paytr.com/link/mENm2Qb

Lütfen bilgileri eksiksiz ve doğru giriniz!