0

Search

BALIKESİR BİGADİÇ SATILIK ARSA TİNY HOUSE KÖYÜM PROJESİ

BALIKESİR BİGADİÇ SATILIK ARSA TİNY HOUSE KÖYÜM PROJESİ

“Balıkesir Bigadiç ilçesi, Adalı Köyü’nde yer alan 81 dönüm arazide toplam 800 adet Chandler cinsi ceviz ağacı bulunmaktadır.. Arazinin 750 rakımda olması ve çam ormanının kenarında bulunması doğal güzellik açısından avantaj sunar. En yakın yerleşim yeri 3 km uzaklıktadır.

Arazimizin çevresi 1,20 m yüksekliğinde kalın kafes telle ve beton direklerle çevrilmiştir  Toprak kumlu-tınlı bir yapıya sahiptir Ayrıca arazide yaklaşık 20 yıldır suni gübre ve böcek ilacı kullanılmamıştır, bu da temiz bir tarım uygulandığını gösterir. Bahçe içerisinde çeşitli meyve ağaçları da bulunmaktadır, bunlar arasında kiraz, kestane, elma, incir, ayva, armut, şeftali, üzüm vb. yer alır.

Balıkesir Bigadiç adalı köyü
Tam doğal ekolejik yaşam istiyen kişiler için tercih sebebi olacak yanında ormanı bulunan 10larca yıl ilaç gübre görmemiş topraklar 100lerce ceviz ve meyve ağaçları ile ağaçlandırılmış elektrik ve su yenilebilir kaynaklarla oluşturulacak sadece yüksek araçlarla ulaşım sağlanabilen müthiş güzellikte bir coğrafya 81000 m2 olan arazimiz 1000 m2 olarak siz doğa severlere parselleyerek hazırladık .
1000 m2 arazimiz fiyatı 490 bin tl ve 12 ay taksitlendirebilme imkanı ile köyümüzde yer alabileceksiniz.
yine sitemizden seçeceğiniz 590/990 +kdv tinyhousesunuz yine 12 ay taksitle alabilirsiniz

DİĞER PROJELERİMİZ

HİZMETLERİMİZ

Ürün sepetinize eklendi

PROJE ÖN BAŞVURU FORMU

Ödeme Linkiniz: https://www.paytr.com/link/mENm2Qb

Lütfen bilgileri eksiksiz ve doğru giriniz!